Caliburn Šipky Steel Nexus - N2 - 21g

Steelové šipky Caliburn Nexus jsou wolframové šipky (95% tungsten) v úchvatném designu. Barrely mají drážkování zvýrazněné zlatou barvou.

Výrobce: 
Caliburn
Katalog.číslo: 
D8256
Skladem
2 249 Kč
(bez DPH 1 859 Kč)
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Steelové šipky Caliburn Nexus jsou wolframové šipky (95% tungsten) v úchvatném designu. Barrely mají drážkování zvýrazněné zlatou barvou. Barrely jsou doplněny nylonovými násadkami a letkami Caliburn. Šipky mají vyměnitelný systém hrotů Caliburn Replaceable Point System. Součástí balení NENÍ klíč pro výměnu hrotů Caliburn (X1997).

Caliburn Replaceable Point System je jedinečný systém výměny hrotů Caliburn, který byl navržen tak, aby umožňoval snadnou výměnu steelových hrotů. Pokud vlastníte šipky se systémem výměny hrotů Caliburn, je výměna hrotu snadná - stačí pomocí klíče pro výměnu hrotů Caliburn (X1997) našroubovat nový hrot Caliburn.

  • 95% tungsten

  • Váha šipky: 21 g (+ násadka a letka)

  • Délka barrelu: 46 mm

  • Průměr barrelu: 6,5 mm

 

Balení: 3 ks
Délka barrelu: 46
Gramáž: 21 g
Provedení: šipky steel
Průměr barrelu: 6.5
Systém výměny hrotů: caliburn
Typ šipek: wolframové
Značka: nexus
Načítám
#pokud je pouzivan defer