Volejte: 736 629 025
Expresní doprava zdarma
Anketa

Máme rozšířit sortiment?

Ukázat výsledky

Cenová bomba
 • Pohár STANDARD S0146 WLC Pohár STANDARD S0146 WLC
  Na pohár lze umístit emblém a štítek. V ceně poháru není zahrnuta cena štítku. Emblém 5 cm.
  304.96 Kč (bez DPH) 369.00 Kč (vč. DPH)
 • Sklenice DOPRO1 Sklenice DOPRO1
  průměr 8,5 cm, výška 15 cm, objem 560 ml
  48.00 Kč (bez DPH) 58.10 Kč (vč. DPH)
 • Skleněná trofej TALÍŘ GOLF Skleněná trofej TALÍŘ GOLF

  Skleněná trofej ve třech základních velikostech (pruměr 205- 255 - 300 mm). Cena bez personifikace - pískování

  {1 231.41 Kč} (bez DPH) {1 490.00 Kč} (vč. DPH)
  985.12 Kč (bez DPH) 1 192.00 Kč (vč. DPH)
 • Pohár EKONOMY E0384 WLC Pohár EKONOMY E0384 WLC
  V ceně poháru není zahrnuta cena štítku.
  231.07 Kč (bez DPH) 279.60 Kč (vč. DPH)
Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
» Doporučte nás

Potisk textilu

Potřebujete Vaše logo na tričkách, polokošilích, mikinách nebo třeba bundách? Nebo si chcete natisknout tričko pro sebe dle vlastního návrhu? Rychle vyrobíme za výhodné ceny kvalitní potisk textilu. Dle Vaší poptávky Vám navrhneme technologii, která je pro Vaši zakázku nejvhodnější.

PŘÍMÝ DIGITÁLNÍ POTISK
Můžete tisknout překrásné plnobarevné tisky na jakékoliv materiály bez složité předtiskové přípravy grafiky již od jednoho kusu rychleji a levněji, než na jiných tiskárnách, nebo jiných technologiích jako jsou: transferový tisk nebo sítotisk. Výhodou je měkký potisk příjemný na omak. Digitální potisk umožňuje tisk velmi jemných detailů. Předtisková příprava je zdarma. maximální velikost potisku je 29 x 49 cm. 

SÍTOTISK
Potisk touto technologií provádíme od 30 kusů kvůli náročné předtiskové přípravě. Očekávat lze vysokou kvalitu i trvanlivost, možnost určit si přesné barevné odstíny.
Zjednodušeně se jedná o tisk ze šablony. Na rám se napne sítovina (přírodní nebo umělý materiál). Na tuto sítovinu se aplikuje vrstva speciální emulze, která se nechá vytvrdnout. Poté připravíme film s požadovaným motivem, který se položí na síto a působením světla zpracujeme emluzi. V místě, kde světlo nemohlo pracovat, je možné emulzi odstranit vodou a sítovinou je možné protlačit barvu na určený materiál.
Aplikace je možná na nejrůznější materiály. Dle materiálu se vybírá druh barvy, je možné tisknout jak vodou ředitelnými, tak ředidlovými nebo dvousložkovými barvami. Dodací termín je obvykle 2 - 3 týdny. Dodací lhůta se může měnit dle dostupnosti požadovaného textilu a sezónní výrobní vytíženosti.

TRANSFÉROVÉ FOLIE
Jedná se o speciální nažehlovací fólie vyřezávané na plotteru následně na lisu zažehleny při vysoké teplotě a tlaku. Potisk je trvanlivý, stálobarevný a vysoce krycí. Příprava je jednoduchá a rychlá. Způsob je tedy vhodný i pro malonákladový potisk. Folie má hladký povrch a veliké množství barev i jiných speciálních fólií (fluoroscenční folie, kovové, gumové,...)

V případě zájmu si vyžádejte individuální kalkulaci na Váš potisk. Jak na to?
Zašlete nejlépe náhled, jak má potisk vypadat. V případě, že neovládáte grafické práce na počítači, popište, jak má Vaše zakázka vypadat. Např: Potisk 30 kusů triček nejlépe v barvě modré. Na zádech potisk jednou barvou (žlutou) v přibližné velikosti 30 x 20 cm. Žádosti o kalkulace textilu zasílejte na email:
reklamni.darky@willcap.cz

Provozovatel

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách

Platební metody


© 2022 Willcap, spol. s r.o, Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.