Volejte: 736 629 025
Expresní doprava zdarma
Anketa

Máme rozšířit sortiment?

Ukázat výsledky

Cenová bomba
 • Pohár STANDARD S0146 WLC Pohár STANDARD S0146 WLC
  Na pohár lze umístit emblém a štítek. V ceně poháru není zahrnuta cena štítku. Emblém 5 cm.
  304.96 Kč (bez DPH) 369.00 Kč (vč. DPH)
 • Pohár EKONOMY E0384 WLC Pohár EKONOMY E0384 WLC
  V ceně poháru není zahrnuta cena štítku.
  231.07 Kč (bez DPH) 279.60 Kč (vč. DPH)
 • Skleněná trofej TALÍŘ GOLF Skleněná trofej TALÍŘ GOLF

  Skleněná trofej ve třech základních velikostech (pruměr 205- 255 - 300 mm). Cena bez personifikace - pískování

  {1 231.41 Kč} (bez DPH) {1 490.00 Kč} (vč. DPH)
  985.12 Kč (bez DPH) 1 192.00 Kč (vč. DPH)
 • Sklenice DOPRO1 Sklenice DOPRO1
  průměr 8,5 cm, výška 15 cm, objem 560 ml
  48.00 Kč (bez DPH) 58.10 Kč (vč. DPH)
Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
» Doporučte nás

UV tisk na cokoliv

Přímý plnobarevný tisk na řadu materiálů a trojrozměrných předmětů. Perfektní technologie pro potisk reklamních a dárkových předmětů, prototypů nebo štítků a malých přístrojů.

Naše UV tiskárna LEF-20 otevírá nové tvůrčí možnosti, které umožňují přímý tisk na nekonečné řady materiálů a trojrozměrných předmětů. Nyní jsme převedli tuto UV technologii do další úrovně. Kromě rozšíření oblasti tisku na 508 mm x 330 mm, jsme zavedli novou výkonnou UV LED diodu, což výrazně zvyšuje produktivitu a celkovou výkonnost. S UV tiskárnou LEF-20 je malosériový tisk snazší než kdykoliv předtím. Můžete potisknout celou škálu prototypů, suvenýrů, novinkového zboží, průmyslových dílů, a dokonce i předměty spotřební elektroniky. LEF-20 představuje jedinečnou inkoustovou konfiguraci CMYK, která obsahuje vysoce kvalitní plnobarevný tisk, plus bílou barvu a čirý lak pro lesklé a matné speciální efekty.

UV tiskárna LEF-20

Vysoká produktivita


U UV tiskárny LEF-20 se významně rozšířila oblast tisku, která je přibližně dvakrát větší než u předchozího modelu LEF-12. Umožňuje tisk přímo na objekty až do šířky 508 mm, délky 330 mm a výšky objektu 100 mm.


Výjimečná kvalita tisku


Protože UV-LED lampa okamžitě vytvrzuje inkoust při tisku, můžeme přímo potisknout kromě běžných materiálů (papír, plast, sklo, kov) i materiály, jako je PET, ABS, polykarbonát a TPU, stejně měkké materiály (kůže, tkaniny). Díky technologii Roland IPC umožňuje tiskárna výjimečně hladké přechody a plné barvy, prakticky bez pruhů ve všech tiskových režimech.

UV tiskárna LEF-20

Čirý inkoust zvyšuje kvalitu tisku a vzhled


Tiskárna LEF-20 je vybavena čirým lakem. Tento inkoust umožňuje vyrábět prvotřídní kvality s lesklou a matnou povrchovou úpravou, stejně jako vystouplých tisků s více vrstvami čirého inkoustu. LEF-20 nabízí 72 vzorových textur, z nichž všechny jsou snadno začlenitelné do grafického návrhu.Bílý inkoust s vysokou kryvostí


Tiskárna LEF-20 je kompatibilní s novou řadou inkoustů ECO-UV s vysokou hustotou bílého inkoustu. Tam, kde potřebujete tisknout na průhledné i tmavé materiály je LEF-20 ta pravá technologie, která přináší přibližně 1,4krát vyšší krytí než předchozí model.Ekologicky a uživatelsky přívětivé ovládání


Tiskárna je vybavena UV LED lampami s dlouhou životností, LEF-20 nevyžaduje žádnou zahřívací dobu, což je efektivnější pro používání. Materiál není po tisku zahřátý a je připraven k okamžitému použití. Kromě toho je tiskárna uzavřena speciálním krytem k ochraně obsluhy před UV zářením při provozu a také proti prachu, který by mohl dopadat na povrch materiálu při tisku.

UV tisk - video

Provozovatel

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách

Platební metody


© 2022 Willcap, spol. s r.o, Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.