Volejte: 736 629 025
Expresní doprava zdarma
Anketa

Máme rozšířit sortiment?

Ukázat výsledky

Cenová bomba
 • Pohár EKONOMY E0384 WLC Pohár EKONOMY E0384 WLC
  V ceně poháru není zahrnuta cena štítku.
  231.07 Kč (bez DPH) 279.60 Kč (vč. DPH)
 • Sklenice DOPRO1 Sklenice DOPRO1
  průměr 8,5 cm, výška 15 cm, objem 560 ml
  48.00 Kč (bez DPH) 58.10 Kč (vč. DPH)
 • Pohár STANDARD S0146 WLC Pohár STANDARD S0146 WLC
  Na pohár lze umístit emblém a štítek. V ceně poháru není zahrnuta cena štítku. Emblém 5 cm.
  304.96 Kč (bez DPH) 369.00 Kč (vč. DPH)
 • Skleněná trofej TALÍŘ GOLF Skleněná trofej TALÍŘ GOLF

  Skleněná trofej ve třech základních velikostech (pruměr 205- 255 - 300 mm). Cena bez personifikace - pískování

  {1 231.41 Kč} (bez DPH) {1 490.00 Kč} (vč. DPH)
  985.12 Kč (bez DPH) 1 192.00 Kč (vč. DPH)
Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
» Doporučte nás

UV tisk na cokoliv

Přímý plnobarevný tisk na řadu materiálů a trojrozměrných předmětů. Perfektní technologie pro potisk reklamních a dárkových předmětů, prototypů nebo štítků a malých přístrojů.

Naše UV tiskárna LEF-20 otevírá nové tvůrčí možnosti, které umožňují přímý tisk na nekonečné řady materiálů a trojrozměrných předmětů. Nyní jsme převedli tuto UV technologii do další úrovně. Kromě rozšíření oblasti tisku na 508 mm x 330 mm, jsme zavedli novou výkonnou UV LED diodu, což výrazně zvyšuje produktivitu a celkovou výkonnost. S UV tiskárnou LEF-20 je malosériový tisk snazší než kdykoliv předtím. Můžete potisknout celou škálu prototypů, suvenýrů, novinkového zboží, průmyslových dílů, a dokonce i předměty spotřební elektroniky. LEF-20 představuje jedinečnou inkoustovou konfiguraci CMYK, která obsahuje vysoce kvalitní plnobarevný tisk, plus bílou barvu a čirý lak pro lesklé a matné speciální efekty.

UV tiskárna LEF-20

Vysoká produktivita


U UV tiskárny LEF-20 se významně rozšířila oblast tisku, která je přibližně dvakrát větší než u předchozího modelu LEF-12. Umožňuje tisk přímo na objekty až do šířky 508 mm, délky 330 mm a výšky objektu 100 mm.


Výjimečná kvalita tisku


Protože UV-LED lampa okamžitě vytvrzuje inkoust při tisku, můžeme přímo potisknout kromě běžných materiálů (papír, plast, sklo, kov) i materiály, jako je PET, ABS, polykarbonát a TPU, stejně měkké materiály (kůže, tkaniny). Díky technologii Roland IPC umožňuje tiskárna výjimečně hladké přechody a plné barvy, prakticky bez pruhů ve všech tiskových režimech.

UV tiskárna LEF-20

Čirý inkoust zvyšuje kvalitu tisku a vzhled


Tiskárna LEF-20 je vybavena čirým lakem. Tento inkoust umožňuje vyrábět prvotřídní kvality s lesklou a matnou povrchovou úpravou, stejně jako vystouplých tisků s více vrstvami čirého inkoustu. LEF-20 nabízí 72 vzorových textur, z nichž všechny jsou snadno začlenitelné do grafického návrhu.Bílý inkoust s vysokou kryvostí


Tiskárna LEF-20 je kompatibilní s novou řadou inkoustů ECO-UV s vysokou hustotou bílého inkoustu. Tam, kde potřebujete tisknout na průhledné i tmavé materiály je LEF-20 ta pravá technologie, která přináší přibližně 1,4krát vyšší krytí než předchozí model.Ekologicky a uživatelsky přívětivé ovládání


Tiskárna je vybavena UV LED lampami s dlouhou životností, LEF-20 nevyžaduje žádnou zahřívací dobu, což je efektivnější pro používání. Materiál není po tisku zahřátý a je připraven k okamžitému použití. Kromě toho je tiskárna uzavřena speciálním krytem k ochraně obsluhy před UV zářením při provozu a také proti prachu, který by mohl dopadat na povrch materiálu při tisku.

UV tisk - video

Provozovatel

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách

Platební metody


© 2021 Willcap, spol. s r.o, Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.