Target - darts Pouzdro na šipky TAKOMA ICON NATHAN ASPINALL

Pouzdro Takoma Icon je pouzdro vhodné na 1 sadu šipek. Pevné stylové pouzdro je vyrobeno ze silného materiálu EVA, který se používá především kvůli udržení tuhosti a zajištění ochrany šipek a příslušenství uvnitř.

Výrobce: 
Target - darts
Katalog.číslo: 
64450045
Vyprodaný
549 Kč
(bez DPH 454 Kč)
Popis produktu
Parametry

Pouzdro Takoma Icon je pouzdro vhodné na 1 sadu šipek. Pevné stylové pouzdro je vyrobeno ze silného materiálu EVA, který se používá především kvůli udržení tuhosti a zajištění ochrany šipek a příslušenství uvnitř. Pouzdro poskytuje dostatek prostoru pro uložení 1 sady šipek.

Řada Takoma Icon se zaměřuje na Phila Taylora, Raymonda van Barnevelda a Nathana Aspinalla z týmu Target. Pouzdro má nápadný design, je na něm ztvárněna silueta hráče a je doplněno podpisem hráče.

Zavírání pouzdra je na zip. Uvnitř pouzdra je přidána sametová vrstva pro odolnost proti poškrábání a měkký vzhled a dojem. Šipky mohou být uloženy uvnitř pouzdra sestavené (včetně letek) a jsou zajištěny elastickým popruhem, aby se zabránilo pohybu šipek uvnitř. Pouzdro má uvnitř dvě kapsičky se zipem na příslušenství.

Pouzdro TAKOMA má moderní design a je ideální jako dárek.

  • Délka: 18 cm

  • Šířka: 9 cm

  • Síla: 4,5 cm

  • Dodáváno bez obsahu

Balení: 1 ks
Barva: red
Hráč: nathan aspinall
Velikost pouzdra: 1 sada šipek
Načítám